Společně pro Majdu

29.2.2020 se v kunvaldské sokolovně uskuteční benefiční akce „Společeně pro Majdu„. Jedná se o akci pořádanou společnými silami s městysem Kunvald, TJ Sokol Kunvald a SDH Kunvald.

Co se Majdě stalo?

7.srpna v lese na silnici mezi Kunvaldem a Bartošovicemi vběhla čtyřletá Magdalénka Furová pod auto, utrpěla těžká poranění mozku (axonální porušení, ischemie v levé hemisféře), ve FN HK v umělém spánku bojovala o život, dlouho byla ve vigilním kómatu, má tracheostomii a stravu do Pegu, absolvovala hyperbarickou komoru v Ostravě a rehabilitační pobyt v Hamzově léčebně Luže Košumberk.

Protože se jedná o finančně nákladné léčby, rozhodli jsme se, že zkusíme Magdalénce, potažmo rodičům a rodině, alespoň trochu pomoci uspořádáním benefiční akce. Veškrý výdělek z akce bude věnován rodině na pomoc s léčbou Magdalénky. Městys Kunvald zřídil na podporu Majdy účet číslo: 123-1107390277/0100.

• 15.00 otevření kavárny v sokolovně, tvořivě-zábavný program pro děti
  • 16.30 OČB Orlice Potštejn uvede pohádkový příběh „O Šípkové Růžence“
  • 18.00 ohnivá show Lucrezia Dolní Dobrouč
  • 19.00 lidová muzika Jana Dostála včetně tanečního vystoupení folklorního souboru Jaro Ústí nad Orlicí
  • 22.00 večerní zábava s kapelou Wejvrat
  • během večera bude tombola, dražba a další překvapení
  • v průběhu odpoledne i večera bude k dispozici občerstvení

Program je stále v řešení a je pouze orientační (včetně časů).

Majda před nehodou
Posted in Nezařazené and tagged , , , .